U Galeriji fotografije Fotokluba Split, u četvrtak, 24. kolovoza 2023., u 20 sati otvorena je izložba Zorana Trbovića “Rokumentacija.

Posjetiteljima su se prigodnim riječima obratile Maja Prgomet, predsjednica Fotokluba Split, Jasenka Splivalo, kustosica izložbe, Dragan Dužević, sukustos izložbe te Zoran Trbović, autor.

Trbović se splitskoj publici predstavlja s 30-ak fotografija glazbenika koji su obilježili glazbenu scenu slavnih 80-ih. Uspio je uhvatiti suptnilne trenutke s koncerata, prenijeti emociju,  što će, vjerujemo, posjetitelje s nostalgijom vratiti u lijepa i davna sjećanja.

Izložba je realizirana uz podršku Ministarstva kulture i medija, Grada Splita, Splitsko-dalmatinske županije te je dio programa “Redoviti godišnji program udruge Fotoklub Split” koji se financira iz sredstva podrške Zaklade “Kultura nova”te se može pogledati u radno vrijeme Galerije fotografije do 11. rujna.

FOTO: Maja Prgomet i Luka Mladinić