Beskrajno tužni i neizmjerno zahvalni za svaki trenutak koji smo je imali s nama, oproštamo se od naše drage članice Viktorije Šižgorić Zorić. Naša nenadmašna Viki, veliki meštar apsolutno svega, svojim je radom i entuzijazmom doprinijela realizaciji brojnih projekata i u Fotoklubu Split, povezala Fotoklub i Pričigin, bila uvijek dostupna i puna podrške za svakoga od nas, osoba koju možeš zagnjaviti i za najmanju sitnicu.

Viktorijinoj obitelji ovim putem izražavamo sućut i suosjećamo s njima u ovim teškim trenucima. Želimo im snage i hrabrosti da nastave dalje, punim plućima, onako kako bi to i ona htjela, i onako kako je ona to najbolje znala.

Naša draga Viki ostaje nam zauvijek u srcima, a njena beskrajna energija, hrabrost, ljubav i empatija za druge, strpljenje i razumijevanje – svima nam mogu biti za primjer. Viki, falit ćeš nam.